parallax background

Bizi yakından tanıyın...

Bağdat Resort


Doğanın içinde, dağların ve derelerin arasında yer alan Bağdat Resort sahip olduğu eşsiz manzarası, doğa ile bütünleşen özgün mimarisi ile misafirlerine huzur dolu bir ortam sunuyor.

Adını üzerinde bulunduğu tarihi Bağdat Yolu'ndan alan tesisimiz, 13.000 m2 arazi üzerine kuruludur. Yalova şehir merkezine 18 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 52 km mesafede yer almaktadır.

Tesisimizin içinde birbirinden bağımsız ahşap ve taş evler, kafe ve restoranlar, çocuk ve yetişkin havuzları, çocuk oyun alanı, dere boyunca uzanan yürüyüş parkuru yer almaktadır.

*** Son 3 gün içerisinde, belgeli olmak kaydıyla oluşan mücbir sebepler (Birinci derece vefat, Covid-19 Pozitif ) dışında rezervasyon iptalinde, iade veya tarih değişkliği yapılmamaktadır. ***


  • Tarihi bağdat yolu üzerinde
  • Ahşap ve taş evler
  • Yetişkin ve çocuk havuzları
  • 2 Restoran & Kafe
  • Çocuk Oyun Alanı
  • 10 km Yürüyüş Parkuru


*** Turkcell operatör sinyali tesisimiz içerisinde her alanda kullanılmakta olup, Diğer operatörlerin sinyali tesisimizde yer yer kullanılabilmektedir. Turkcell operatör harici sinyal sorunlarının düzeltilmesi için çalışmalar devam etmektedir. ***

Tesisimizin keyfini çıkarın!Yeşile bezenmiş dağlar ve dereler arasında yer alan evlerimizde, doğanın huzuru ile birlikte konaklayabilirsiniz.


Taze ve kaliteli malzemeler ile hazırladığımız lezzetleri, dere manzarası eşliğinde afiyetle yiyebilirsiniz.


Yeşilin bin bir tonunu barındıran tesisimizin, açık yüzme havuzunda yüzebilir ya da havuzun hemen yanı başında güneşin ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.


Tesisimizin içinden ormanın derinliklerine doğru, su ve kuş sesleri eşliğinde, dere boyunca yürüyüşe çıkabilir ve doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

BAĞDAT RESORT

 

Tesisimizin imkanları yanında dönemsel olarak düzenlenen özel aktiviteler ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz...

 

Organizasyonlar

 

Düğün